Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Spotkania duszpasterskie:

 

 1. Dzisiaj:

 

 

 1. Pragniemy dobrze przygotować się do zbliżającej się Uroczystości Bożego Narodzenia. Pomocą w adwentowym odkrywaniu obecności Pana Jezusa będą Roraty w domu Królowej Maryi. Więcej o tegorocznych Roratach z MB Częstochowską już od poniedziałku do piątku na godz. 16:30 a w soboty na godz. 7:00 zapraszam szczególnie młodzież.

 

 1. Od dzisiaj możemy zaopatrywać się w zakrystii:

 

 1. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca:

Spowiadamy od godz. 16:00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Mszę świętą o godz. 16:30. Od 17:15 okazja do spowiedzi dla młodzieży,
a w Pierzchnie: Spowiedź święta od godz. 15:00 i Msza o godz. 16:00

  

 1. Biuro parafialne:

 

 1. W tym tygodniu we wtorek kończymy Parafialną Nowennę Pompejańską, od środy wracamy do odmawiania jednej części Różańca świętego.

 

 1. Caritas parafialna prosi o pomoc:

 

 1. Za tydzień:

 

 1. Polecamy najnowszy Przewodnik Katolicki oraz listopadowy Miesięcznik Parafialny.

 

 1. Odszedł do wieczności: śp. Ryszard Jasiński z Kórnika pogrzeb odbył się w piątek. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo Boże na umocnienie 

Czuwajcie więc, bo nie wiecie, w którym dniu Pan wasz przyjdzie. A to rozumiejcie: Gdyby gospodarz wiedział, o której porze nocy złodziej ma przyjść, na pewno by czuwał i nie pozwoliłby włamać się do swego domu. Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie.

 

Ewangelia według św. Mateusza