Drukuj

 

1. Kalendarz liturgiczny:

2. Dzisiaj w niedzielę:

3. Spotkania duszpasterskie:

4. DZIĘKUJĘ Wszystkim a szczególnie Parafialnemu Zespołowi Caritas, Wspólnocie Bogu Bliscy, Ekipom Notre Dame, Stowarzyszeniu Żywy Różaniec, Arcybractwu Straży Honorowej, Służbie Liturgicznej Ołtarza, Rodzinom Szensztadzkim, Kręgom Rodzin za pomoc i zaangażowanie w tygodniu maryjnym dla dobra naszych rodzin. Dziękuję młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz dzieciom za dar wspólnej modlitwy za rodziców.

5. Różaniec święty w tym tygodniu: z udziałem dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16:45 a dla wszystkich: od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w sobotę o godz. 8:00 a w niedzielę o godz. 8:30.

6. Od poniedziałku przyjmujemy w biurze intencje mszalne na pierwszą połowę roku 2016.

7. Za tydzień Światowa Niedziela Misyjna taca w kościele na Papieskie Dzieła Misyjne a przed Kościołem dobrowolna zbiórka na nasze prace w parafii. Wszystkim ofiarodawcom składamy podziękowanie: BÓG zapłać.

8. Polecamy Przewodnik Katolicki, październikowy Miesięcznik Parafialny oraz kalendarz na rok 2016 przygotowane przez Miejsca święte w Polsce.

9. Zapraszamy na Pierwszą Biesiadę Parafialna ze św. Marcinem. Odbędzie się ona
7 listopada w Domu Gościnnym w Trzebisławkach a od dzisiaj można zapisywać się na biesiadę w zakrystii i w biurze parafialnym.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo Boże na umocnienie:

Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?

Ewangelia według św. Marka