Drukuj

1. Kalendarz liturgiczny:

 

2. Spotkania duszpasterskie:

 

3. Dzisiaj w niedzielę zbiórka do puszek na Fundusz Kościołowi na Wschodzie.
Za tydzień zbiórka na prace w naszej parafii.  BÓG zapłać za złożone ofiary.

 

4. Jutro w pierwszy poniedziałek miesiąca Msza święta z nabożeństwem o umocnienie duchowe. Zapraszamy na godz. 19:30, wcześniej okazja do spowiedzi świętej.

 

5. W najbliższy wtorek – 8 grudnia przypada liturgiczna Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, tego dnia papież Franciszek rozpocznie Rok Święty – Nadzwyczajny Jubileusz Miłosierdzia Bożego. Msze święte według następującego porządku:

 

6. W uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP nastąpi zaprzysiężenie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej. Wszystkich zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18:00 i prosimy o modlitwę za przedstawicieli naszej Parafii, którzy będą głosem doradczym dla księdza Proboszcza w sprawach duszpasterskich
i materialnych.

 

7. Roraty dla wszystkich w tym tygodniu w poniedziałek i wtorek o godz. 16:30 a od środy do piątku o godz. 16:45 natomiast w sobotę o godz. 7:00 zapraszamy szczególnie młodzież.

 

8. W piątek dzieci przygotowujące się do wczesnej komunii świętej będą miały poświęcenie medalików na Mszy świętej o godz. 18:00.

 

9. Za tydzień w niedzielę

 

 

10. W czasie Adwentu możemy zaopatrywać się w:

 

11. Caritas parafialna prosi o pomoc:

 

12. Istnieje możliwość:

 

13. Polecamy Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz najnowszy grudniowy Miesięcznik Parafialny, w którym min. przedstawienie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej, Synod dotyczący rodziny oczyma małżonków państwa Pulikowskich oraz zaproszenie na Parafialną Zabawę Karnawałową. Od dzisiaj przyjmujemy zapisy
w zakrystii.

 

 

 

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo Boże na umocnienie

 

Głos wołającego na pustyni: Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego! Każda dolina niech będzie wypełniona, każda góra i pagórek zrównane, drogi kręte niech się staną prostymi, a wyboiste drogami gładkimi! I wszyscy ludzie ujrzą zbawienie Boże.

Ewangelia według św. Łukasza