Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Spotkania duszpasterskie
 1. Dzisiaj

 

 1. Z racji I piątku biuro parafialne w tygodniu czynne tylko w
 1. Przed nami I czwartek, piątek i sobota miesiąca

 

 1. W sobotę 4 września

 

 1. Za tydzień w niedzielę
 1. Zapraszam rodziców z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii świętej, która odbędzie się w sobotę 11 września o godz. 12:00, do naszej kaplicy na

 

 1. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i katechetycznego zapraszam rodziców, dzieci oraz młodzież na Mszę świętą i spotkanie dotyczące poszczególnych etapów rozwoju duchowego

 

 1. Dziękuję Pielgrzymom z Koła Harcerskiego Seniorów oraz Sympatyków Harcerstwa za złożoną ofiarę na remont kaplicy Serca Jezusowego: BÓG zapłać.

 

 1. W związku z planowanym uaktualnieniem cmentarnej bazy zdjęć proszę o zrobienie porządków na naszym cmentarzu. Po podpisaniu umowy będą robione zdjęcia wszystkich grobów po 15 września.

 

 1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Miesięcznik Parafialny oraz sierpniowe wydanie czasopisma Tota Tua.

 

 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ludwika Gaczyńskiego z Kórnika, pogrzeb jutro o godz. 10:30 i śp. Eugeniusza Kopruckiego ze Szczodrzykowa, pogrzeb jutro o godz. 12:00. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo na dziś

«Słuchajcie Mnie, wszyscy i zrozumcie! Nic nie wchodzi z zewnątrz w człowieka, co mogłoby uczynić go nieczystym; lecz to, co wychodzi z człowieka, to czyni człowieka nieczystym.
Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota. Całe to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym».

Ewangelia według św. Marka