Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny
 1. Spotkania duszpasterskie
 1. W przyszłą niedzielę
 1. Z okazji 20 lat restytucji Fundacji Zakłady Kórnickie zapraszam Wszystkich Parafian i Przyjaciół w najbliższy czwartek 28 października na otwarcie wystawy oraz na piknik przed naszym Zamkiem od godziny 15:00 do 17:00 a także na Mszę świętą o godz. 18:00, której przewodniczyć będzie ks. Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański.
 1. Sprawy dotyczące cmentarza

 

 1. Biuro parafialne

 

 1. Z racji zbliżających się: Uroczystości Wszystkich Świętych i Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych zapowiadam
 1. Różaniec odmawiamy w ramach Parafialnej Nowenny Pompejańskiej:
 1. Zapowiadam w naszej Parafii

 

 1. Przypominam, że

  

 1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki i Miesięcznik

 

 1. Planowana Biesiada u Wszystkich Świętych odbędzie się 20 listopada w sobotę w Domu Gościnnym Hedan. Zapisy z wpłatami dla osób chcących biesiadować w pojedynkę, parami lub w gronie znajomych i przyjaciół przyjmowane są w zakrystii.
 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bronisława Frąckowiaka z Pierzchna, pogrzeb w środę o godz. 10:00. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie
  a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

Słowo na dziś

A Jezus przemówił do niego: Co chcesz, abym ci uczynił? Powiedział Mu niewidomy: Rabbuni, żebym przejrzał. Jezus mu rzekł: Idź, twoja wiara cię uzdrowiła. Natychmiast przejrzał i szedł za Nim drogą.

Ewangelia według św. Marka