Drukuj
 1. Kalendarz liturgiczny

 

 1. Spotkanie z s. Renatą dla rodziców i dzieci z klas 2 /w ramach przygotowania do I Komunii świętej w sobotę/ w domu parafialnym według planu /na spotkanie zabieramy książkę Dobra Nowina/

 

 1. Dzisiaj
 1. W ramach przygotowania liturgicznego przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom o uczestniczeniu w niedzielnych Mszach świętych

 

 1. Roraty

 

 1. Ostatnia w tym roku nauka przed Chrztem świętym dla rodziców i rodziców chrzestnych w najbliższy czwartek po Mszy świętej o godz. 18:00. Od przyszłego roku nauki przed Chrztem świętym będą odbywały się w I i III wtorek miesiąca po Mszy świętej o godz. 18:00.

 

 1. Spowiedź święta w tym tygodniu przed świętami

 

 1. Biuro parafialne w grudniu będzie nieczynne w następujące dni:

 

 1. W związku z pytaniami dotyczącymi tegorocznej kolędy informuję, iż będzie ona na wzór ubiegłorocznej skierowana w formie zaproszenia do kościoła lub kaplicy do osób mieszkających na terenie naszej Parafii a także dla osób zaangażowanych duszpastersko u Wszystkich Świętych w Kórniku. Więcej o kolędzie za tydzień.

 

 1. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej jest Przewodnik Katolicki, Mały Przewodnik Katolicki oraz Miesięcznik

 

 1. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Stachowiak z Kórnika, śp. Henryka Grzegorczyk z Kórnika oraz śp. Zdzisława Migała z Runowa. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie a światłość wiekuista niechaj Im świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj Im wieczne spoczywanie. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar

Proboszcz Grzegorz

SŁOWO NA DZIŚ

Gdy więc lud oczekiwał z napięciem i wszyscy snuli domysły w swych sercach co do Jana, czy nie jest Mesjaszem, on tak przemówił do wszystkich: «Ja was chrzczę wodą; lecz idzie mocniejszy ode mnie, któremu nie jestem godzien rozwiązać rzemyka u sandałów. 

Ewangelia według św. Łukasza