Drukuj

TM2021 min

VIII TYDZIEŃ MARYJNY
KU CZCI MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ KÓRNICKIEJ ORAZ NAWIEDZENIE IKONY I RELIKWII ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE – APOSTOŁKI NSPJ
w Parafii pw. Wszystkich Świętych w Kórniku (2-10 X 2021)

prowadzi ks. Krzysztof Zimończyk SCJ

Msze święte z nauką od poniedziałku do soboty o godz. 10.00 i 18.00

Msze święte dodatkowe  od poniedziałku do piątku o godz. 16:30 i 19:30

oraz 

w kaplicy Matki Bożej Różańcowej Kórnickiej

 od poniedziałku do soboty o godz. 7:00

 

Sobota 2.10Dzień powitania ikony i relikwii św. Małgorzaty Marii

Niedziela 3.10Dzień głoszenia orędzia Bożej miłości

Poniedziałek 4.10 – Dzień uczczenia relikwii św. Małgorzaty Marii

Wtorek 5.10 – Dzień modlitwy za rodziny przy relikwiach św. Małgorzaty Marii

Środa 6.10 – Dzień wynagrodzenia NSPJ i Niepokalanemu Sercu Maryi

Czwartek 7.10 – Dzień Królowej Różańca Świętego i zawierzenia się Matce Bożej Różańcowej Kórnickiej

Piątek 8.10 – Dzień indywidualnego poświęcenia się NSPJ

Sobota 9.10 – Dzień modlitwy za ojczyznę i nasze miasto

Niedziela 10.10Dzień poświęcenia rodzin i parafii NSPJ

NABOŻEŃSTWA

7:10 (niedziela) – Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP

11:00 – 18:00 (codziennie)  – Adoracja Pana Jezusa w kaplicy

15:00 (codziennie)  – Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy

Spowiedź święta przed Mszą 

 

PARAFIALNA NOWENNA POMPEJAŃSKA od 1-27.10 część błagalna a od 28.10-23.11

RÓŻANIEC ŚWIĘTY o jedność i łaskę wiary

Tajemnice Radosne – 9:30 (poniedziałek-sobota od 4.10-9.10) a 8:00 (poniedziałek-sobota od 11.10), 8:30 (niedziela) UWAGA: 1.11 – 8:30; 11.11 – 8:00

Tajemnice Bolesne – 15:00 (po Koronce poniedziałek-piątek) i 14:30 (sobota-niedziela) UWAGA: 1.11 – 10:00; 11.11 – 9:30

Tajemnice Chwalebne – 17:30 (poniedziałek-piątek i niedziela), 9:00 sobota (natomiast 17:15 w ostatnią sobotę miesiąca)

UWAGA: 1.11 – po Mszy o godz.10:30; 11.11 – po Mszy o godz. 10:00

 

CAŁONOCNA ADORACJA czyli Jerycho Pompejańskie w Parafii u Wszystkich Świętych odbędzie się z piątku (1.10) na sobotę (2.10):

Rozpoczniemy o godz.19:00 Nabożeństwem Drogi Krzyżowej; 20:00 tajemnice radosne VII Róża św. Stanisława, biskupa i męczennika z Pierzchna oraz IX św. Maksymiliana Marii Kolbego; 21:00 tajemnice światła VI Róża św. Jadwigi Królowej ze Skrzynek; 22:00 tajemnice bolesne IV Róża św. Józefa z Dziećmierowa; 23:00 tajemnice chwalebne VIII Róża św. Kingi; 24:00 Msza Ekspiacyjna i kontynuujemy: 1:00 tajemnice radosne III Róża św. Szarbela; 2:00 tajemnice światła V Róża męska św. Jacka oraz X Róża męska św. o. Pio; 3:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego za ofiary handlu ludźmi Siostry Szarytki i Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ; 4:00 tajemnice bolesne I Róża św. Jana Pawła II; 5:00 tajemnice chwalebne II Róża św. Faustyny; 6:00-7:00 adoracja osobista.