Drukuj

1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, aby BÓG, który wybrał Rodzinę, jako miejsce swojego przebywania, zamieszkał w Waszych Rodzinach. Prosimy wspólnie Boże Dziecię, by nam błogosławiło darem zdrowia, łaską pokoju, wzajemną życzliwością oraz miłością mocną, wiarą niezachwianą i nadzieją do końca, aby w naszych rodzinach był zawsze obecny Pan Jezus.

 

2. Kalendarz liturgiczny:

 

3. Z serca dziękuję:

 

4.     W Wigilię Bożego Narodzenia w naszej parafii są Pasterki:

 

5. W Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy świętej o godz. 7:30. Pozostałe Msze święte i w pierwsze i w drugie święto, tak jak w niedzielę

 

6. Wspólne kolędowanie i koncerty

 

7.     W najbliższą Niedzielę w Święto Świętej Rodziny

 

8.     Zapraszamy na dziewiętnaste urodziny Miesięcznika Parafialnego w formie zabawy karnawałowej, która odbędzie się w sobotę 16 stycznia 2016r. Zapisy w zakrystii.

 

9.     Polecamy świąteczny numer Przewodnika Katolickiego, Mały Przewodnik Katolicki, Króluj nam Chryste oraz świąteczny numer Miesięcznik Parafialny.

 

 

 

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo Boże na umocnienie

 

Gdy aniołowie odeszli od nich do nieba, pasterze mówili nawzajem do siebie: Pójdźmy do Betlejem i zobaczmy, co się tam zdarzyło i o czym nam Pan oznajmił. Udali się też z pośpiechem i znaleźli Maryję, Józefa i Niemowlę, leżące w żłobie. 

 

Ewangelia według św. Łukasza

 

 

 

 

 

 

               Drodzy Parafianie i Goście dzielimy się z Wami wszystkimi wspaniałą wiadomością. W minionym tygodniu w Zamku Kórnickim odbyła się Uroczysta Gala wręczenia Orderu Radości. Jest to zaszczytne wyróżnienie za wybitne osiągnięcia na rzecz niesienia pomocy osobom niepełnosprawnym. W tym roku Najwyższa Kapituła Orderu Radości postanowiła przyznać to zaszczytne wyróżnienie trzem laureatom, wyłonionym spośród stu pięćdziesięciu dwóch kandydatów z całej Polski.

               Kapituła na wniosek i w imieniu osób niepełnosprawnych postanowiła pasować na Kawalera Orderu Radości w 2015 roku: Prymasa Polski abp Wojciecha Polaka; pana prof. dr hab. Janusza Fogler oraz naszego Księdza Proboszcza Grzegorza Zbączyniaka. Galę uświetnił koncert skrzypaczki Marty Jaśminy Pawłowskiej wraz z zespołem oraz wystąpił nasz Parafialny Chór Tutti Santi. Relacja fotograficzna na naszym fb: parafiawszystkich.pl a więcej o całej uroczystości dowiemy się w lutowym wydaniu Miesięcznika Parafialnego.