Drukuj

1.     Spotkania duszpasterskie

 

2.     Nabożeństwa wielkopostne

– dla wszystkich o godz. 9:00 i 17:30 a z  udziałem dzieci o godz. 16:30

– w kaplicy św. Stanisława o godz. 18:00

 

3.  Dzisiaj

4. Od poniedziałku Msze święte o godz. 7:00 będą odprawiane w kaplicy u sióstr.

5. W Nadzwyczajnym Roku Miłosierdzia raz w miesiącu będzie możliwość całonocnej adoracji Pana Jezusa w Bramie Miłosierdzia. W najbliższy piątek od godz. 19:00 adoracja prowadzona przez mężczyzn, od godz. 20:00 wspólne adorowanie pieśniami wielkopostnymi, o godz. 21:00 Msza święta, po której adoracja w kaplicy do godz. 7:00. Okazja do Spowiedzi świętej od godz. 19:00 do 21:00.

6. Zapraszamy na:

7.     Parafialny Zespół Caritas

 

8.  Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej jest najnowszy numer Przewodnika Katolickiego oraz Miesięcznika Parafialnego.

 

9. W czasie Wielkiego Postu czeka naszą Parafię uregulowanie Daniny Diecezjalnej, która będzie przeznaczona na potrzeby diecezjalne oraz naszego kościoła. Wszystkich pragnących złożyć ofiarę proszę o zabranie ze sobą koperty z napisem: DOBROWOLNA DANINA KOŚCIELNA, które będzie można składać do wystawionej skarbony. Za wsparcie materialne bardzo dziękuję.

 

10. Odeszła do wieczności śp. Stefania Jaskuła z Kórnika, pogrzeb odbył się w sobotę. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

 

 

Z darem modlitwy i z prośbą o ten dar
Proboszcz Grzegorz

 

Słowo na dziś

Jezus pełen Ducha Świętego, powrócił znad Jordanu i czterdzieści dni przebywał w Duchu na pustyni, gdzie był kuszony przez diabła. Nic w owe dni nie jadł, a po ich upływie odczuł głód. Rzekł Mu wtedy diabeł: Jeśli jesteś Synem Bożym, powiedz temu kamieniowi, żeby się stał chlebem. Odpowiedział mu Jezus: Napisane jest: Nie samym chlebem żyje człowiek.

 

Ewangelia według św. Łukasza